KONTRAST:
Białe litery na czarnym tle Źółte litery na czarnym tle Czarne litery na źółtym tle
ROZMIAR TEKSTU:
A  A+  A++
KOLORYSTYKA:
DOMYŚLNY WYGLĄD

Oficjalna strona Miasta i Gminy Siewierz, Data: ,
Siewierz
Pogoda Temperatura: 18°C
Pręd. wiatru: 6 km/h
Ciśnienie: 1012 hPa
Deszcz: 0,0 mm

ZLOT FOOD TRUCKÓW NA RYNKU W SIEWIERZU - WEEKEND 13 I 14 MARCA

W dniach 13-14 marca br. na siewierskim rynku zaparkują najlepsze food trucki z całego kraju, aby zaprezentować swoje smakowite menu. Serwowana będzie kuchnia z czterech stron świata. Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem obowiązujących wytycznych sanitarnych i przeciwepidemicznych w formule na wynos. Czekają nas dwa dni wyśmienitych doznań kulinarnych. Sprawdź na: https://www.facebook.com/events/321302462625416?active_tab=about

< MAJ 2024 >
ND PN WT ŚR CZ PT SO
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Data rozpoczęcia: 2021-03-14 12:00
Data zakończenia: 2021-03-14 20:00
Lokalizacja wydarzenia:
Rynek w Siewierzu

KAMERA INTERNETOWA - SIEWIERZ - RYNEK
Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta i Gminy Siewierz
eUrząd
ePUAP
SEKAP
Związek Powiatów Polskich
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska
Poradnik ekologiczny
Brynica to nie granica

Burmistrz Miasta i Gminy Siewierz
ogłasza nabór
na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Miasta i Gminy Siewierz:

Inspektor ds. informatyki

Wymagania niezbędne, które powinien spełniać kandydat:
  1. wykształcenie wyższe informatyczne lub telekomunikacyjne pierwszego lub drugiego stopnia w rozumieniu przepisów o szkolnictwie wyższym,
  2. co najmniej trzyletni staż pracy na stanowisku związanym z utrzymaniem i rozwojem środowiska sieciowego,
  3. dobra znajomość zagadnień informatycznych oraz obsługi oprogramowania,
  4. znajomość obsługi i administrowania systemami operacyjnymi Microsoft Windows oraz Linux,
  5. znajomość pakietów biurowych Microsoft Office, OpenOffice,
  6. dobra znajomość zagadnień technicznych związanych ze sprzętem komputerowym oraz sieciami,
  7. znajomość technologii Ethernet oraz sieci bezprzewodowych w tym zagadnień i protokołów sieciowych między innymi: LAN, WAN, VLAN, TCP/IP, DHCP, DNS, IEEE 802.11 oraz zagadnień QoS,
  8. znajomość oprogramowania MikroTik Router OS (level 4),
  9. znajomość prawa telekomunikacyjnego, ustawy o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych oraz przepisów prawa z zakresu ochrony danych osobowych,
  10. znajomość języka angielskiego,
  11. brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe (informacja z Krajowego Rejestru Karnego),
  12. posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  13. brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na oferowanym stanowisku;
  14. nieposzlakowana opinia,
  15. prawo jazdy kategorii B.
Wymagania dodatkowe:
  1. znajomość budowy, utrzymania i zarządzania infrastrukturą sieciową opartą na okablowaniu światłowodowym,
  2. znajomość oprogramowanie do centralnego zarządzania siecią – eSight,
  3. znajomość elektronicznego systemu obiegu dokumentów Finn 8 SQL,
  4. znajomość oprogramowania IndigoVision,
  5. umiejętność samodzielnego pozyskiwania informacji niezbędnych do wykonywania zadań,
  6. gotowość do podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowych umiejętności,
  7. umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność,
Wymagane dokumenty:
  1. CV z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu naboru, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.),
  2. list motywacyjny”,
  3. kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
  4. kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, posiadane kwalifikacje zawodowe, ukończone kursy, szkolenia, itp.,
  5. kserokopie świadectw pracy,
  6. aktualna informacja z Krajowego Rejestru Karnego,
  7. zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na oferowanym stanowisku pracy,
  8. pisemne oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz o korzystaniu z pełni praw publicznych.
Zakres zadań na stanowisku:
  1. nadzór nad prawidłową realizacją założeń projektu „Rozwój społeczeństwa informacyjnego w Zagłębiu Dąbrowskim – Gmina Siewierz”,
  2. nadzór techniczny i merytoryczny nad siecią teleinformatyczną na terenie Miasta i Gminy Siewierz,
  3. współpraca z wykonawcami oraz organizacja prac konserwacyjnych i naprawczych łączy sieci teleinformatycznej, urządzeń sieciowych oraz pozostałych elementów sieci,
  4. proponowanie i realizacja kierunków rozbudowy i rozwoju sieci,
  5. współpraca w kwestiach dotyczących przyłączeń do sieci teleinformatycznej,
  6. budowa, wdrażanie, rozwój i eksploatacja systemów informatycznych,
  7. zapewnienie sprawnego i prawidłowego funkcjonowania sieci, sprzętu komputerowego, oprogramowania, dbanie o utrzymanie ciągłości pracy urządzeń sieciowych, serwerów, hotspotów oraz infokiosków,
  8. administrowanie kontami użytkowników hotspotów,
  9. współpraca z dostawcami Internetu (ISP),
  10. archiwizacja danych,
  11. instalowanie oprogramowania, nadzór nad jego właściwym i prawidłowym wykorzystaniem,
  12. nadzorowanie przestrzegania zasad ochrony danych osobowych oraz systemów i sieci teleinformatycznych,
  13. przeciwdziałanie próbom naruszenia bezpieczeństwa informacji,
  14. współpraca z dostawcami usług sprzętu sieciowego i serwerowego,
  15. realizacja sprawozdawczości związanej z UKE,
  16. nadzór nad sprzętem i oprogramowaniem monitoringu miejskiego, kamer internetowych oraz przydzielanie uprawnień dostępu do nich.

Informacja o warunkach pracy na stanowisku zgodnie z ustawą z dn. 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. Nr 223, poz. 1458 z późn. zm.):
  • miejsce wykonywania pracy: Urząd Miasta i Gminy Siewierz,
  • wymiar czasu pracy – 1 etat,
  • praca na oferowanym stanowisku pracy nie jest narażona na występowanie uciążliwych i szkodliwych warunków pracy.

Informacja dotycząca zatrudnienia osób niepełnosprawnych wynikająca z art. 13 ust. 2 pkt 4 b ustawy z dn. 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. Nr 223, poz. 1458 z późn. zm.):
  • w miesiącu poprzedzającym opublikowanie ogłoszenia o naborze wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Urzędzie Miasta i Gminy Siewierz, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych był niższy niż 6 %. Kandydaci którzy zamierzają skorzystać z uprawnienia o którym mowa w art. 13 a ust 2 w/w ustawy, wraz z dokumentami aplikacyjnymi powinni złożyć kopię dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność.

Oferty należy składać w zamkniętych kopertach z dopiskiem "Nabór - Informatyk" na adres: Urząd Miasta i Gminy Siewierz, 42-470 Siewierz ul. Żwirki i Wigury 16. Termin składania ofert upływa w dniu 28 czerwca 2013 r. o godzinie 15-tej. Złożonych ofert nie odsyłamy.

Siewierz, dn. 14 czerwca 2013 r.

Ogłoszenie o naborze - inspektor ds. informatyki PDF 71.06 KB POBRAŃ: 331 POBIERZ
Informacja na temat naboru - Inspektor ds. informatyki PDF 52.28 KB POBRAŃ: 365 POBIERZ

Budżet Gminy
Podatki lokalne
Uchwały Rady Miejskiej w Siewierzu
Zarządzenia Burmistrza Miasta i Gminy
Zamówienia publiczne
Komunikaty i obwieszczenia
Śląski Urząd Wojewódzki
Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego
Geoportal
Komenda Powiatowa Policji
Państwowa Straż Pożarna
Geoportal powiatu będzińskiego
Informator o dotacjach UE
Miejsko Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki
Miejsko Gminna Biblioteka Publiczna
Starostwo Powiatowe w Będzinie
Zakład Usług Wodnych i Kanalizacyjnych
Towarzystwo Społeczno-Kulturalne "Niwy"
Ośrodek Pomocy Społecznej w Siewierzu