KONTRAST:
Białe litery na czarnym tle Źółte litery na czarnym tle Czarne litery na źółtym tle
ROZMIAR TEKSTU:
A  A+  A++
KOLORYSTYKA:
DOMYŚLNY WYGLĄD

Oficjalna strona Miasta i Gminy Siewierz, Data: ,
Siewierz
Pogoda Temperatura: 14°C
Pręd. wiatru: 6 km/h
Ciśnienie: 1011 hPa
Deszcz: 0,0 mm

ZLOT FOOD TRUCKÓW NA RYNKU W SIEWIERZU - WEEKEND 13 I 14 MARCA

W dniach 13-14 marca br. na siewierskim rynku zaparkują najlepsze food trucki z całego kraju, aby zaprezentować swoje smakowite menu. Serwowana będzie kuchnia z czterech stron świata. Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem obowiązujących wytycznych sanitarnych i przeciwepidemicznych w formule na wynos. Czekają nas dwa dni wyśmienitych doznań kulinarnych. Sprawdź na: https://www.facebook.com/events/321302462625416?active_tab=about

< MAJ 2024 >
ND PN WT ŚR CZ PT SO
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Data rozpoczęcia: 2021-03-14 12:00
Data zakończenia: 2021-03-14 20:00
Lokalizacja wydarzenia:
Rynek w Siewierzu

KAMERA INTERNETOWA - SIEWIERZ - RYNEK
Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta i Gminy Siewierz
eUrząd
ePUAP
SEKAP
Związek Powiatów Polskich
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska
Poradnik ekologiczny
Brynica to nie granica

BURMISTRZ MIASTA I GMINY SIEWIERZ
ogłasza konkurs,
którego celem jest wyłonienie kandydata na animatora organizującego i prowadzącego zajęcia sportowe w Gminie Siewierz oraz sportowo - rekreacyjne na kompleksie boisk sportowych, powstałych w ramach programu „Moje boisko ORLIK 2012”

Forma świadczenia usługi: umowa zlecenie
Okres obowiązywania umowy zlecenie: marzec – listopad 2011 r. (9 miesięcy) > Zakres obowiązków animatora:

zrealizowanie 160 godzin zajęć w każdym miesiącu obowiązywania umowy, udokumentowanych odpowiednimi zapisami w „Dzienniku Pracy Animatora”, z tym zastrzeżeniem, że 80 godzin zostanie zrealizowanych i wypłaconych w ramach umowy zlecenie, zawartej pomiędzy Gminą Siewierz, a animatorem, a pozostałe 80 godzin zostanie zrealizowane i wypłacone w ramach indywidualnej umowy zawartej, pomiędzy Wojewódzkim Szkolnym Związkiem Sportowym, a animatorem.

I. Kwalifikacje i wymagania:

  1. posiadanie odpowiednich kwalifikacji do organizowania i prowadzenia zajęć sportowo-rekreacyjnych tj. nauczyciela wychowania fizycznego, trenera, instruktora – uprawnienia minimum instruktorskie,
  2. doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą w organizowaniu i prowadzeniu zajęć sportowo-rekreacyjnych, gier i zabaw ruchowych, pokazów i konkursów sportowych,
  3. umiejętność organizowania i przeprowadzania różnych form zajęć sportowych i rekreacyjnych,
  4. rzetelność w realizacji zadań, obowiązkowość, dyspozycyjność.

II. Zakres wykonywanych zadań:

  1. organizacja zajęć sportowo – rekreacyjnych (w tym imprez, turniejów, konkursów sportowych),
  2. upowszechnianie kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży,
  3. aktywizacja sportowa mieszkańców Gminy Siewierz oraz pozyskiwanie nowych partnerów do aktywizacji sportowej środowiska lokalnego,
  4. nadzór nad realizacją harmonogramu korzystania z boisk,
  5. prowadzenie Dziennika Pracy Animatora oraz rejestru użytkowników obiektu,
  6. dbanie o odpowiedni stan techniczny powierzonego mienia oraz dbanie o porządek na obiekcie i wokół niego,
  7. przestrzeganie i stosowanie Regulaminu korzystania z kompleksu boisk sportowych „ORLIK 2012”,
  8. współpraca z dyrektorami i nauczycielami szkół podstawowych i gimnazjów oraz z klubami sportowymi i stowarzyszeniami działającymi na terenie Gminy Siewierz w zakresie popularyzacji sportu i rekreacji.

Umowa zlecenia zawarta z animatorem określi szczegółowy zakres zadań i obowiązków oraz sposób dokumentowania wykonywanych czynności.

Zajęcia prowadzone przez animatora odbywać się będą zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem.

III. Wymagane dokumenty:

  1. życiorys (CV),
  2. list motywacyjny,
  3. kserokopia dokumentów potwierdzających posiadane uprawnienia kandydata na animatora (kserokopia dyplomu trenerskiego, książeczki instruktorskiej, lub dokumentu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe nauczyciela wychowania fizycznego),
  4. oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz o korzystaniu z pełni praw publicznych,
  5. oświadczenie o niekaralności,
  6. oświadczenie o nie pobieraniu wynagrodzenia związanego z realizacją innych programów finansowanych bezpośrednio lub pośrednio przez Ministerstwo Sportu i Turystyki (zgodnie z drukiem stanowiącym załącznik nr 1 do niniejszego ogłoszenia),
  7. proponowana koncepcja funkcjonowania kompleksu boisk sportowych „ORLIK 2012” w okresie od marca do listopada 2011 r.

Wymagane dokumenty: list motywacyjny, CV (z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej) powinny być własnoręcznie podpisane i opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

IV. Sposób i termin składania ofert:

  1. Oferty należy składać osobiście (sekretariat Urzędu Miasta i Gminy Siewierz) lub doręczyć listownie na adres:
    Urząd Miasta i Gminy Siewierz
    ul. Żwirki i Wigury 16
    42-470 Siewierz,
    w zamkniętych kopertach z dopiskiem: „Konkurs na animatora” w terminie od dnia 03.02.2011 r. do dnia 09.02.2011 r. do godziny 1500- decyduje data wpływu koperty do sekretariatu.
  2. Oferty, które wpłyną do tut. urzędu po upływie terminu wskazanego w pkt 1 nie będą rozpatrywane.
  3. Kandydaci spełniający warunki formalne zawarte w ogłoszeniu o konkursie zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.
  4. Informacja o wyniku konkursu będzie umieszczona na tablicy informacyjnej w Urzędzie Miasta i Gminy Siewierz i na stronie internetowej urzędu.

BURMISTRZ

mgr Zdzisław Banaś

Oświadczenie o nie pobieraniu wynagrodzenia związanego z realizacją innych programów finansowanych bezpośrednio lub pośrednio przez Ministerstwo Sportu i Turystyki

[ PDF ] [ 0.23 MB ]

Budżet Gminy
Podatki lokalne
Uchwały Rady Miejskiej w Siewierzu
Zarządzenia Burmistrza Miasta i Gminy
Zamówienia publiczne
Komunikaty i obwieszczenia
Śląski Urząd Wojewódzki
Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego
Geoportal
Komenda Powiatowa Policji
Państwowa Straż Pożarna
Geoportal powiatu będzińskiego
Informator o dotacjach UE
Miejsko Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki
Miejsko Gminna Biblioteka Publiczna
Starostwo Powiatowe w Będzinie
Zakład Usług Wodnych i Kanalizacyjnych
Towarzystwo Społeczno-Kulturalne "Niwy"
Ośrodek Pomocy Społecznej w Siewierzu